خانواده‌های بازداشت شدگان اهواز  مقابل استانداری تجمع کردند

تعدادی از خانواده‌های بازداشت شدگان در شهر اهواز سه نقطه شهر اهواز در مقابل استانداری، دفتر دو تن از نمایندگان مجلس تجمع کردند. این خانواده‌ها خواستار روشن شدن وضعیت بازداشت شدگان و آزادی آنها شدند.

خانواده‌های بازداشت شدگان نامه‌ای را به استانداری تحویل دادند که در بخشی از آن آمده است: “گروهی از فرزندان و بستگان ما در روزهای اخیر و بدون هیچ دلیلی در خانه یا محل کار و یا در جاهای دیگر دستگیر و بازداشت شدند. با توجه به اینکه در مراجعه ما خانواده‌ها به دادگاه انقلاب هیچ کس پاسخگو نبوده است. لذا از جنابعالی درخواست می شود تا جهت رفع این مشکل بزرگ و آزادی افراد بی گناه و انجام مراحل قانونی رسیدگی به پرونده ها و پاسخگویی به خانواده اقدام شود.”

به گزارش فعالان حقوق بشر در ایران بیش از ۴۰۰ نفر در جریان اعتراضات در اهواز بازداشت شدند./بی‌بی‌سی فارسی


خادم بار دیگر برای جلوگیری از محرومیت کشتی ایران دست به کار شد


سعید طوسی در مراسم شب معراج در ترکیه


در مرز‌های شرقی ایران؛ مواد مخدر پوششی برای مواد منفجره


احتمال اعدام قریب‌الوقوع رامین حسین‌پناهی

رامین حسین‌پناهی عضو حزب کومله به اتهام «بغی» (سرکشی علیه حکومت اسلامی) به اعدام محکوم شده است.

او در تیرماه سال گذشته زمانی که به همراه سه نفر دیگر در یک خودرو نشسته بودند در درگیری با ماموران امنیتی دستگیر شد و سه همراه او کشته شدند.

امجد حسین پناهی برادر رامین حسین پناهی، دیروز در توییتر خود خبر از بازداشت پدر و مادرش داده است. والدین حسین پنهای بعد از چند ساعت آزاد شدند. دیدار خاتمی و روحانی در خانه رییس‌جمهور


بارش برف بهاری در کرج

 


سخنگوی وزارت امور خارجه: در امور داخلی دیگر کشورها دخالت نمی‌کنیم


پرونده سعید مرتضوی به ضابطین سپرده شد

وکیل مدافع اولیای دم روح الامینی گفت: پرونده سعید مرتضوی در حال حاضر در دسترس قاضی اجرای احکام نیست و نزد سرپرست دادسرای کارکنان دولت است و آنها خود اقدامات مربوط به جلب و دستگیری را انجام می دهند.


کاربری که سعی کرد از خجالت مرتضوی در بیاید

 


یک ماه بی‌خبری مطلق از فعالان محیط زیست بازداشتی


کاوه مدنی استعفا داد

کاوه مدنی معاون سازمان محیط زیست در سفری به خارج از ایران از سمت خود استعفا داد و به کشور بازنگشت.Risultati immagini per ‫کاوه مدنی‬‎

محمود صادقی نماینده تهران در مجلس  در توئیتر خود به این استعفا واکنش نشان داده و نوشت:

امروز از یک منبع موثق شنیدم کاوه مدنی معاون سازمان حفاظت محیط زیست، ایران را ترک کرده است. همسر او نیز که ممنوع الخروج شده بود با رفع ممنوع الخروجی کشور را ترک کرد.
درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!

اولین توئیت مدنی بعد از استعفا:

بازگشت به صفحه اول