جواد ظریف درباره آینده برجام با فدریکا موگرینی دیدار کرد

امروز سه‌شنبه، ٢۵ اردیبهشت، محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران در بروکسل با فدریکو موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و در مورد نحوه حفظ برجام با او گفتگو کرد.

همچنین قرار است در ادامه این سفر، وی با وزیران امور خارجه آلمان، بریتانیا و فرانسه هم ملاقات و درمورد آینده برجام در غیاب آمریکا با آنان گفتگو کند.


کارگران کارخانه هپکو اراک خط آهن را مسدود کردند


 


جسد دو تن از مفقودشدگان در سیل خراسان جنوبی پیدا شد . کشته شدگان در سیل شهرستان درمیان یک کودک ۵ ساله و یک مرد ۴۰ ساله هستند.

Risultati immagini per ‫سیل خراسان جنوبی‬‎


 پلیس فتا پیام‌ رسان‌های «مورد تأیید کشور » را اعلام کرد

رییس پلیس فتای ناجا پیام‌ رسان‌های «مورد تأیید کشور » را اعلام کرد و به شهروندان اطمینان داد که از حریم خصوصی و اطلاعاتشان استفاده نمی‌شود.

Risultati immagini per ‫رئیس پلیس فتای ناجا‬‎

 کمال هادیانفر درباره نظارت بر عملکرد  پیام‌رسان‌های داخلی گفت: شورای عالی فضای مجازی بارها اعلام کرده که مرکز ملی فضای مجازی و کمیسیون امنیت شورای عالی فضای مجازی بر عملکرد این پیام رسان ها نظارت دارد و به مدیران آنها نیز تاکید شده که باید از حریم خصوصی و اطلاعات مردم مراقبت کنند.

به گفته وی پیام‌رسان‌هایی همچون گپ و آی‌گپ، سروش، ویسپی، بیسفون، بله و ایتا تاکنون جزو پیام‌رسان‌های داخلی هستند که فعالیتشان از سوی مرکز ملی فضای مجازی بلامانع اعلام شده و به عبارتی مورد تایید کشور است./ایسنا


نائب رییس فدراسیون فوتبال: به زودی مسابقات فوتسال زنان پخش می‌شود

 لیست مقتدی صدر پیشرو انتخابات پارلمانی عراق

کمیسیون عالی مستقل انتخابات عراق  اعلام کرد: پس از شمارش ۹۱ درصد آرا در ۱۶ استان از مجموع ۱۸ استان عراق لیست سائرون به ریاست مقتدی صدر همچنان پیشتاز انتخابات پارلمانی است /ایسنا


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول