ترامپ درپاسخ به خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی گفت:«می‌دونم مشکلات زیادی دارن. اقتصادشون داره سقوط می‌کنه. ولی این رو بشنوید، بالاخره به من زنگ می‌زنن که بیایید توافق کنیم وما توافق می‌کنیم.


پلیس یک نفر را در کازرون بر سر اعتراضات آب کشت

رئیس پلیس کازرون اعلام کرد، یکی از روستاییان این منطقه در درگیری‌های بر سر آب کشته شده است.

Risultati immagini per ‫کمبود اب روستا کازرون‬‎

به گزارش ایرنا، محمد عبادی‌نژاد، فرمانده نیروی انتظامی کازرون، گفته است پس از پرتاب سنگ معترضان به ماموران، پلیس «اقدام به تیراندازی هوایی با سلاح ساچمه زنی کردند»، که در نتیجه یک نفر از گردن مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.

اعتراضات و درگیری بر سر آن رخ داد که ماموران قصد مسدود کردن و جمع‌آوری پمپ‌های آب بدون مجوز را داشتند.


یک کارگر در ریزش معدن کلاریز در سمنان مجروح شد

در پی ریزش معدن زغال سنگ کلاریز در استان سمنان یکی از کارگران این واحد مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش ایلنا، به گفته کارگران این معدن در حادثه‌ی مشابه دیگری که روز یکشنبه در تونل برناکی در معدن دیگری اتفاق افتاد، کارگر دیگری بر اثر ریزش زغال سنگ بر روی سرش؛ دچار مصدومیت شده است.

کارگران همچنین می‌گویند که در این چند ماه در کارگاه‌های استخراج، چوبِ کافی برای ستون کردن سقف تونل‌ها وجود نداشته به همین دلیل در این زمینه صرفه‌جویی می‌شود.


کشته‌شدگان ناشی از سیل ژاپن به ۲۰۰ نفر رسید

ژاپن می گوید آمار مرگ و میر ناشی از سیلاب و رانش زمین بعلت بارش بی سابقه باران در بخش غربی این کشور تا صبح امروز پنجشنبه، به مرز ۲۰۰ تن رسیده و احتمال افزایش این آمار نیز وجود دارد./ ایرنا

Risultati immagini per ‫سیل ژاپن‬‎
عباس امیرانتظام درگذشت

عباس امیر انتظام، سخنگوی دولت مهدی بازرگان و از اعضای جبهه ملی درگذشت.

Risultati immagini per ‫عباس امیرانتظام‬‎

امیرانتظام سفیر پیشین جمهوری اسلامی در اسکاندیناوی و سوئد بود که در پی یک دوره بیماری در سن ۸۶ سالگی درگذشت.او که باسابقه‌ترین زندانی سیاسی ایران بعد از انقلاب به شمار می‌آید، در سال ۱۳۵۸ به اتهام همکاری با سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا – سیا – بازداشت و محاکمه شد و به اعدام محکوم شد اما حکم اعدام او به حبس ابد تقلیل یافت.


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول